Princíp: obrovský výber - nízke ceny

Chute sú rôzne - a napriek tomu, alebo možno práve preto, chceme ponúknut všetkým našim zákazníkom co najširšiu škálu rôznych produktov. Reštaurácie, hotely, maloobchod a rezidencie zákazníkov - pre každého nieco. Z tohto dôvodu bol vyvinutý CLP-princíp

  • My zaobstarávame naše výrobky kúpit priamo od výrobcu v tak velkom množstve, ako žiadny iný. Preto môžeme získat naše produkty za lepšiu cenu ako mnoho konkurentov, ktorí kupujú menej. A to je dobrá správa nielen pre nás, ale aj našim zákazníkom, ktorým sme schopný ponúknut získané cenové výhody.

  • Máme velkú skladovú kapacitu, všetky výrobky sú lahko dostupné a - co je ešte dôležitejšie - rýchlo na mieste, kde vy vašu objednávku chcete mat.
    Šetríme na veciach, ktoré sú spojené s zbytocnými nákladmi. Nemáme výstavné priestory, nárocná a nákladná prezentácia tovaru je odstránená a s tým spojené dodatocné náklady na zamestnancov.

  • Dodávame objednaný tovar od nás rýchlo a spolahlivo silnými a skúsenymi dopravnými partnermi. Dlhé cakacie doby na Vaše požadované výrobky sú teda vylúcené.

  • Slubujeme, že budeme vždy pracovat podla vašich požiadaviek a plnit vaše ocakávania . Každý den.

Dakujeme vám za vašu vernost a dôveru. Ak by ste neboli spokojní, - z akéhokolvek dôvodu - dajte nám prosím vediet. Z dlhorocnj skúsenosti v online obchodovaní, vieme, že nie je nic dôležitejšie ako dobrá komunikácia.

Váš tím barove-stolicky24.sk